Zilpromatik Ders Zil Programı

Zilpromatik Ders Zil Programı, belirlenen saatlerde otomatik ders zili çalmayı sağlar. Zil sesleri özelleştirilebilir, herhangi bir şarkı veya müzik tanımlaması yapılabilir. Ders Zili Programı öğretmen ve öğrenci zili için ayrı sesler tanımlanmasına izin verir.

Zilpromatik Ders Zil Programı

Zilpromatik Ders Zil Programı Dershane Ortamında Geliştirilmiş Olup Kurs, Kolej, Temel Lise Ve Etüt Eğitim Merkezinizin Tüm Ihtiyaçlarını Karşılayabilecek Altyapıya Sahip Bilgisayar Programıdır. Sizlerden Gelen Talepler Doğrultusunda Versiyonlarımızı Yenileyerek 9 Yıldır Sektörde Sorunsuz Kullanılmasını Sağladık. Programı Kuracağınız Bilgisayarın Ses Kartı Çıkışından Anfi Sisteminize Sadece Bir Kablo Bağlantısı Yapmanız Yeterli, Sonra Program Ayarladığınız Saatlerde Zillerinizi Çalacak Ve Isterseniz Teneffüslerde Sizin Seçtiğiniz Müziklerle Müzik Yayını Yapacak.

1. Windows Işletim Sistemi Tüm Versiyonlarına Uygundur.
2. Mp3, Wav Ve Mid Dosyalarının Hepsini Destekler.
3. Bilgisayar Açıldığında Otomatik Başlar Ve Zamanlayıcı Devreye Girerek Zil Sisteminizi Başlatır.
4. Çalıştığında Windows’un Sesini Kapatır, Böylelikle Istenmeyen Seslerin Öğrenciler Derste Iken Katlara Gitmesine Engel Olunur. Zil Çalacağı Zaman Ya Da Müzik Yayını Yapacağında Sesi Açar Ve Işi Bittiğinde Tekrar Kapatır.
5. Otomatik Oluştur Sayesinde Tek Seçimle Haftanızın Ders Saatlerini Oluşturabilir, Dilediğiniz Şekilde De Değiştirebilirsiniz.
6. Farklı Teneffüs Zamanları Ayarlayabilirsiniz.
7. Ders Saatleri Tanımları Esnek Olduğu Için Etütlerinizi Ya Da Akşam Kpss Ders Saatlerinizi 20. Saate Kadar Tanımlayabilirsiniz.
8. Hafta Içi Ve Hafta Sonu Ders Başlangıç Saatlerinizi Otomatik Oluştur Dan Farklı Tanımlayabilirsiniz.
9. Anonslarınızı Kaydedip Istediğiniz Bir Zamanda Yayına Verebilirsiniz.
10. Öğrenci Ve Öğretmen Için Dilerseniz Ayrı Ziller Çaldırabilirsiniz. (Örneğin 08:30 Ders Başlangıcı Olsun 3 Dakika Fark Seçerseniz Öğrenci Için 08:27 De Öğretmen Için 08:30 Da Ders Zili Çalar.)
11. Öğrenci Ve Öğretmen Zilleri Anonsludur Sonlarında Ders Başladı Iyi Dersler Şeklinde Anons Yapar.
12. Sistem Traydan (Sağ Alt Köşedeki Saatin Olduğu Yer) Turuncu Zil Ikonuna Sağ Klik Yapıp Çıkış Demediğiniz Müddetçe Program Kapanmaz Ve Bilgisayarınızın Da Kapanmasına Müsaade Etmez. Rastgele Bilgisayarın Kapatılıp Zil Sisteminizin Aksamaması Için Güvenlik Tedbiri Olarak Konmuştur.

Fiyata KDV Dahil Değildir.

Kredi Kartınızla Yaptığınız Alışverişiniz Anında Sistemlerimizde Gözüktüğünden Ödemenizden Hemen Sonra Lisans Şifresi Ve Program Kullanımı Için Bizleri Arayabilirsiniz. Ödeme Yaparken Verdiğiniz Bilgilerinize
Göre Faturanız Aynı Gün Adresinize Postalanır.

İNDİRİM KUPONU KAZANMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ…

0 850 360 1 444

0 544 544 0 666

0 544 544 0 333

Rar Dosyasını Bilgisayarınıza Indirdikten Sonra Açıp Içerisindeki Setup Programını Masaüstüne Çıkartarak Çalıştırabilir Ve Programın Kurulumunu Tamamlayabilirsiniz. Kurulumdan Sonra Çıkan Lisans Ekranında Kapat/Demo Kısmını Seçerek Tüm Özellikleriyle  1 Hafta Kullanabilirsiniz.

Zilpromatik Otomatik Ders Zili Programı Demo İstek Formu

 

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı