20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

                                                
                                         MÜŞTERİ HİZMETLERİ :  0 544 544 06 66 - 0 850 666 06 06

Hakkımızda

      Bildata bilgisayar yazılım eğitim sektörüne yönelik profesyonel çözümler üretmek amacıyla 2002 yılında Ankara’da kurulmuştur. Yaptığımız ar-ge çalışmaları neticesinde sektörde ders programının büyük bir sıkıntı olduğunu ve mevcut programların yetersiz kaldığını tespit ettik. Ancak verimli bir ders programını oluşturmanın hiç de kolay olmadığının uzun bir emek sürecinin bizleri beklediğinin farkındaydık. Karşılaşacağımız bir diğer sorunda mevcut programların yetersizliği sonucunda eğitim sektörünün ders programına güvenlerini kaybetmiş olmaları ve hatta programı uzun zamanlarını ayırıp elde yapmayı tercih etmeleriydi.

 

      İlk olarak Kaşif 2002 Okul versiyonumuzu piyasaya sürdük ve okullarda beklemediğimiz derecede güzel sonuçlarla karşılaştık. Zamanla öğretmenlerimizin fikirleri değişmeye başladı ve programdan istediklerinin çok üstünde bir sonuç alarak memnun kaldılar. Algoritmanın kesin bir çözümü olmadığı için zaman içinde edindiğimiz bilgiler ışığında daha güçlü versiyonlar çıkardık, istediğimiz sonucu hemen hemen alabilmiştik artık. Dershanelerimizde de bu sıkıntının yaşandığını hatta daha karmaşık bir ders programı mantığının olduğunu gördük, okul versiyonu muzla dershane programında yetersiz kalacaktık. Dershane sistemine özgü başarılı bir algoritma hazırlayıp Ankara’nın sınıf kapasitesi yüksek dershanelerinde (Zafer dershanesi, Açı dershaneleri, Sınav dershanesi) başarı seviyesi çok yüksek ve süratli sonuçlar aldık. Kaşif 2002 Dershane versiyonumuz artık kullanıma hazırdı.

 

      Türkiye’nin büyük zincir dershanelerinin ders programı sistemleri farklıydı ve bunun üzerine Final Dergisi Dershaneleri ve İstanbul Uğur dershaneleri program merkezi ortamında peryod (aylık program) versiyonunu hazırlayıp yurt genelinde final şubelerine 2004 yılında kullandırmaya başladık. Gelişen yazılım teknolojisi, bilgi birikimimiz ve kullanıcılarımızın da yöneltmeleri ile 2017 yılında Kaşif 2017 Okul, Temel Lise, Kolej, Kurs, Birebir Etüt ve Peryod versiyonlarımızı kullanımınıza sunduk.

 

      2017 yılı Temmuz ayında artık 15 yıllık bilgi birikimimin, tecrübemin ve sizlere verdiğim güvenin farkına vararak Musavvir Yazılım A.ş’yi kurdum. Akabinde sektörün öncülerin-den Uğur Okullarıyla anlaşma yaptık ve zincir kurumlarımızla anlaşmalarımız devam ediyor.

 

      Kaşif tamamıyla biz Türk mühendislerin kendi emekleriyle ve doğaçlamalarıyla oluşturduğu Milli bir yazılım olup, yaptığımız birebir testlerde Dünya geneli dahil mevcut tüm yazılımların üzerinde bir atama algoritmasına sahip olduğuna gururla şahit olduk. Turkuaz öğrenci işleri yazılımına başladık ve onunda Kaşif kadar güçlü ve etkili olmasını sizlerin desteğiyle en kısa zamanda sağlayacak ve sizlerin kullanımına sunacağız.

 

      Misyonumuz her zaman sizlere daha iyi ve gelişmiş yazılımlar, çözümler sunmak ve kazandırmaktır. Bu doğrultuda bizlere olan güveninizden dolayı sizlere teşekkür eder ve hep bu bilincin ışığında çalışmalarımızı devam ettireceğimizi belirtmek isterim.

 

      Siz eğitim gönüllüleri; sizlere her zaman en iyi yazılım çözümünü maddi çıkar taşımak-sızın sunacağımızı ve sizler için var olduğumuzu bilmenizi ister saygılarımızı sunarız . . .

     

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat