20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

                                                
                                         MÜŞTERİ HİZMETLERİ :  0 544 544 06 66 - 0 850 666 06 06

İade Politikası

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri/hizmetleri iade etme hakları vardır.

 

Musavvir Yazılım A.ş.’den satın aldığınız ürünün/hizmetin iade koşullarına uyması için, ürünün/hizmetin ayıplı sayılması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünün/hizmetin faturası şirket adına kesildiyse, ürünü/hizmeti iade ederken ilgili şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte iade talebini ilettikten itibaren üç takvim günü içerisinde gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dâhil edilmeden (Ürün birim fiyatı + KDV olarak) kesilmesi gerekmektedir. Satıcı, varsa kıymetli evrakı da alıcıya 20 (yirmi) gün içinde teslim eder.

 

Hizmetin iade alınmaması için haklı sebeplerin varlığı halinde Satıcı, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan Alıcıya eşit kalite ve fiyatta hizmet tedarik edebilir. Satıcı hizmetin ifasının imkansızlaştığını düşünüyorsa, bu durumu sözleşmenin ifa süresi dolmadan Alıcıya bildirir. Bu durumda Satıcı, ödenen bedeli ve varsa belgeleri 10 (on) gün içinde Alıcıya iade eder. Hizmeti iade şartlarına uygun olarak tarafımıza iletilmiş olmaları halinde, hizmet tutarının iadesi talebi tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satın alma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır. Ürün gönderiminde kargo ödemesi firmamız tarafından karşılanmışsa para iadesi yapılırken kargo tutarı kesintisi yapılır.

 

 

Musavvir Yazılım A.ş.

Adresi : Selanik 2 caddesi No: 51-7  Çankaya / Ankara

Müş.Hiz. : 0 850 666 06 06

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat