Kaşif Etüt Ders Programı

Kaşif Etüt Ders Programı sayesinde tüm karışıklıklardan kurtulursunuz. Ders ve ödeme kayıtlarını Kaşif Etüt Ders Programı ile kolayca yönetebilirsiniz. Öğretmenlere ödenmesi gereken ve öğrencilerden alınacak tutarlara her an erişebilirsiniz. Ders programı çıktıları Birebir Etüt Ders Dağıtım Programı sayesinde kolayca alınabilir.

Etüt Ders Programı

Etüt Ders Programı

Etüt Ders Programı ile öğretmen ve öğrencilerinizin dolu ve boş olduğu saatleri karşılaştırmalı olarak görerek, derslerinizi çok daha kolay bir şekilde planlayabileceksiniz. Öğretmen ve öğrencilerinize ait tüm gerekli raporlar ve istatistiki veriler program tarafından tutulacaktır. Bu veri ve listelere dilediğiniz zaman bir kaç tıklamayla ulaşıp çıktılarını alabileceksiniz.

Kaşif Etüt Ders Programı kolay ve etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir muhasebe bölümüyle birlikte gelmektedir. Öğrencilerinizden alacağınız ve öğretmenlerinize ödeyeceğiniz tutarlar her an karşınızda olacak. Tüm ödemelerinizin makbuzları program tarafından oluşturulacaktır. Gelir ve giderlerinizin ayrıntılı bir dökümünü incelemek istediğiniz her an elinizin altında bulacaksınız. Program sayesinde ileriye dönük maddi planlamalarınızı çok daha rahat yapabilme imkanına kavuşacaksınız.

Kaşif etüt ders programını kullanan müşterilerimiz öğretmen çarşaf dökümünü Kaşif etüt ders programına tanıtıp öğretmen isimlerini ve programlarını aldırabilirler, bu sayede oluşabilecek karışıklık ve hata payını da yok etmiş olursunuz.

Fiyata KDV dahil değildir.

Kredi kartınızla yaptığınız alışverişiniz anında sistemlerimizde gözüktüğünden ödemenizden hemen sonra lisans şifresi ve program kullanımı için bizleri arayabilirsiniz. Ödeme yaparken verdiğiniz bilgilerinize
göre faturanız aynı gün adresinize postalanır.

İNDİRİM KUPONU KAZANMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ…

0 850 360 1 444

0 544 544 0 666

0 544 544 0 333

Rar Dosyasını Bilgisayarınıza Indirdikten Sonra Açıp Içerisindeki Kaşif_etüt Klasörünü Masaüstüne Çıkartalım Ve Açalım, Içerisindeki Kaşif Birebir Ve Etüt.Exe Dosyasını Çalıştırarak Gerekli Dosyalarının Kurulumu Sağlandıktan Sonra Tüm Özellikleriyle 1 Hafta Süreyle Deneyebilirsiniz.

Kaşif Etüt Programı Demo İstek Formu

 

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı