Kaşif Etüt Ders Programı

Kaşif Etüt Ders Programı sayesinde tüm karışıklıklardan kurtulursunuz. Ders ve ödeme kayıtlarını Kaşif Etüt Ders Programı ile kolayca yönetebilirsiniz. Öğretmenlere ödenmesi gereken ve öğrencilerden alınacak tutarlara her an erişebilirsiniz. Ders programı çıktıları Birebir Etüt Ders Dağıtım Programı sayesinde kolayca alınabilir.

Etüt Ders Programı

Etüt Ders Programı

Etüt Ders Programı ile öğretmen ve öğrencilerinizin dolu ve boş olduğu saatleri karşılaştırmalı olarak görerek, derslerinizi çok daha kolay bir şekilde planlayabileceksiniz. Öğretmen ve öğrencilerinize ait tüm gerekli raporlar ve istatistiki veriler program tarafından tutulacaktır. Bu veri ve listelere dilediğiniz zaman bir kaç tıklamayla ulaşıp çıktılarını alabileceksiniz.

Kaşif Etüt Ders Programı kolay ve etkin bir şekilde kullanabileceğiniz bir muhasebe bölümüyle birlikte gelmektedir. Öğrencilerinizden alacağınız ve öğretmenlerinize ödeyeceğiniz tutarlar her an karşınızda olacak. Tüm ödemelerinizin makbuzları program tarafından oluşturulacaktır. Gelir ve giderlerinizin ayrıntılı bir dökümünü incelemek istediğiniz her an elinizin altında bulacaksınız. Program sayesinde ileriye dönük maddi planlamalarınızı çok daha rahat yapabilme imkanına kavuşacaksınız.

Kaşif etüt ders programını kullanan müşterilerimiz öğretmen çarşaf dökümünü Kaşif etüt ders programına tanıtıp öğretmen isimlerini ve programlarını aldırabilirler, bu sayede oluşabilecek karışıklık ve hata payını da yok etmiş olursunuz.

500 + Kdv

(Kdv oranı % 18, Kdv dahil 590 )

Aşağıdaki satın al butonuna basarak kredi kartınızla dilerseniz taksitle ya da banka hesaplarımıza yapacağınız havale/eft ile satın alabilirsiniz.

HALK BANKASI

IBAN: TR13 0001 2009 4120 0010 2608 01

NOT : Eft/Havale ile satın alacağınız da alıcı kısmına  Musavvir Yazılım A.ş. yazmayı ve açıklama kısmına Okulunuzun adını yazmayı unutmayınız.

Fatura bilgilerinizi 0 544 544 0 666 numaralı telefonumuza whatsapp’dan gönderebilirsiniz.

Sorularınız için : 0 850 360 1 444 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Rar Dosyasını Masa Üstüne İndirdikten Sonra Açıp içerisindeki setup.exe Dosyasını Çalıştırarak Programı Tüm Özellikleriyle İnceleyebilirsiniz.

Kaşif Etüt Programı Demo İstek Formu