20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

                                                
                                         MÜŞTERİ HİZMETLERİ :  0 544 544 06 66 - 0 850 666 06 06

Teknik Destek

Teknik Hizmet ve Danışmanlığın Önemi

 

Kullandığınız program ne kadar sade, anlaşılır ve atama gücü ne kadar yüksek olursa işiniz o oranda kolaylaşır. Fakat bazı durumlarda bu özelliklerde yeterli gelmeyebilir, kullanıcı bu durumda çaresizdir, atanmayan dersler vardır ve sorununa biran önce çözüm bulması gerekir. Ders programını ben diğer programlardan ayırırım çünkü sorunu çözemezseniz ciddi bir sıkıntıyla kurum karşı karşıya kalır, 15 yıllık deneyimimle bu hizmeti ağırlıklı olarak ben vermeye çalışıyorum ya da koordine ediyorum. Bazen olur ufak bir hata gözden kaçan bir durum, bazen de iyi yapılmamış bir ön planlama hazırlık safhası sonucu programa bilgi girilmesi ve matematiksel imkansızlıklarla karşılaşılması… Bu gibi durumlarda kuruma destek verebilmeniz için sizin ciddi bir bilgi birikiminizin olması gerekir, lakin sorunu sadece teknik destek kısmıyla çözemezsiniz, öğretmen kadrosu izin günleri ve sınıf sayıları göz önüne alınıp bunların sağlıklı bir şekilde planlanması ve programda çözüme kavuşturulması danışmanlık hizmetimiz sayesinde sağlanır. Bazen de kuruma ihtiyacı olan ya da ihtiyaç fazlası öğretmen kadrosu bilgileri verilir.

 

Anlatmak istediğim ders programını satın aldınız ve menüleri ve atama gücüyle öğretmen kısıtlamalarınız ne kadar fazla olursa olsun hatasız ders dağıtımı yapacak programa sahip olsanız bile yukarıda açıkladığım problemlerden biriyle karşılaştığınızda size çözüm sunulamazsa ne o programın kıymeti kalır ne de kaybettiğiniz vakte kıymet biçilebilir. Kaldı ki sektörde menüleri Türkçe’leştirilmiş yabancı menşeli programlardan tutunda, % 95 atama dahi yapamayan programlar olduğunu düşünürsek ve hatta hayatında çarşaf liste dahi görmemiş, ders planlamasının ne olduğunu bilmeyen sadece program eğitimi almış personele destek hizmeti verdirilmeye kalkılırsa sonuç zaten kaçınılmazdır, ya hüsran ya da yüz güldürmeyen bir ders planlaması olur.

 

Kaşif kullanıcılar hem program kalitesi hem de almış oldukları destek ve danışmanlık hizmeti sebebiyle başka programa bakmaya dahi ihtiyaç duymazlar. Bazen yeni kullanıcılarımız diğer programlarda sonuca ulaşamadıkları datayı Kaşif’e girerler ve kısa sürede atamanın sonuçlandığını gördüklerinde bu iş bu kadar basit miymiş derler.

 

Değerli sektör yöneticilerimiz zaman sizin, tabi ki para da, ama ders programı almadan önce lütfen yukarıdaki açıkladığım hususları göz önüne alırsanız istemediğiniz sonuçlarla karşılaşmamış olursunuz.

 

Saygılarımızla…

 

 

Teknik Destek Talep Formu

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat