DYK Kurs Programı – Destekleme Yetiştirme

DYK Kurs Programı – Destekleme ve Yetiştirme Kurs Programı

Yeni E-Kurs sisteminde ilk ve tek program. E-kurs sistemine bağlanarak öğrenci ders ve öğretmen seçimlerini, öğretmenlerinizi otomatik çeker. Eski E-kurs sisteminde raporlar bölümünden excel’den bilgiler programımıza alınıyordu, yeni sistemde raporlar bölümü ve excel dosyası yok. Kaşif Dyk yeni versiyonumuz E-kurs sistemine sizin bilgilerinizle otomatik bağlanır ve gerekli tüm bilgileri kendi içerisine alır.

(Kdv oranı % 18, Kdv dahil 525 )

ZİRAAT BANKASI

IBAN: TR41 0001 0008 9988 8650 7650 01

NOT : Alıcı kısmına  Musavvir Yazılım A.ş. yazmayı ve açıklama kısmına Okulunuzun adını yazmayı unutmayınız. Fatura bilgilerinizi linke tıklayarak açılan formu doldurup bizlere gönderebilirsiniz. satın alma formu . Ücret hesabımıza geçtiği anda faturanız e-mailinize gönderilir ve sitemizden demosunu indirdiğiniz Dyk kurs programımızın lisanslaması sunucularımızdan otomatik yapılır ve kullanmaya başlarsınız.

DYK KURS PROGRAMI

E-kurs’dan öğrenci ve bilgileri otomatik alarak gerekli gruplamaları oluşturur. Değişikliklerinizi sürükle bırak yöntemiyle kolaylıkla yaparak Destekleme Yetiştirme Kurs programınızı oluşturabilirsiniz.

Demo sekmesinden programı indirebilir ve ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Not: Öğrencinin derslerini çakışmasız olarak planlayarak program yapar. Program 2 aşamadan oluşur, önce öğretmenlerin programlarını dersleri arasında boşluksuz olarak yapmaya çalışır, daha sonra gruplardaki öğrencileri çakışmasız olarak yerleştirir. Deneyin piyasadaki diğer programlardan çok farklı olduğunu göreceksiniz. Demo sürümünde Eba’dan excel dosyanızı indirip programa yükledikten sonra tüm özellikleriyle birlikte program yapabilirsiniz.

Değerli yorumlarınızı, görüşlerinizi ve taleplerinizi iletişim formundan bize iletebilirsiniz.

Dyk Kurs Programı

– Eba’dan öğrenci ve seçilen dersleri otomatik alır.
– Öğretmenlerinizi Kaşif’ten ya da excel den yükleyebilirsiniz.
– Öğrencilerin seçtikleri derslere göre gruplandırmaları oluşturur.
– Grupların öğretmenlerini ya da öğrencilerin derslerini isterseniz sürükle bırak yöntemiyle kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
– Dağıtım yaparak Dyk Kurs programınızı otomatik oluşturur.

445 + Kdv

(Kdv oranı % 18, Kdv dahil 525 )

Aşağıdaki satın al butonuna basarak kredi kartınızla dilerseniz taksitle ya da banka hesaplarımıza yapacağınız havale/eft ile satın alabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

IBAN: TR41 0001 0008 9988 8650 7650 01

NOT : Eft/Havale ile satın alacağınız da alıcı kısmına  Musavvir Yazılım A.ş. yazmayı ve açıklama kısmına Okulunuzun adını yazmayı unutmayınız.

Sorularınız için : 0 850 666 06 06 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Rar Dosyasını Masa Üstüne İndirdikten Sonra Açıp Içerisindeki setup.exe Dosyasını Çalıştırarak Programı Tüm Özellikleriyle İnceleyebilirsiniz.

Sıkıştırma programınız mevcut değil ise WinRar programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Md.Bş.Yrd. Ali Rıza TURHAN

BURSA / Osmangazi – BURSA ERKEK LİSESİ

Bu yıl E-kurs’daki güncellemelerden dolayı mevcut programımızı kullanamadık. Kaşif Dyk programınızı satın aldıktan sonra E-kurs’dan bilgilerimizi alıp program yapmaya başlamamız çok sevindirici oldu. Kaşif Dyk programında diğer programlarda olmayan gereken tüm detaylar düşünülmüş, gruplar arası transfer menüsü, grup optimizasyonu ve öğretmene program yaparken dersleri arasında en az boşlukla çıkarması. Öğrencilerimizin tercihlerini de en az çakışmayla başarılı olarak yerleştirdi. Dyk programınızdan ve hafta sonu dahi verdiğiniz destek hizmetinizden gayet memnun kaldım, başarılarınızın devamını dilerim.

Dyk Kurs Programı Demo İstek Formu

 

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat