20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

                                                
                                         MÜŞTERİ HİZMETLERİ :  0 544 544 06 66 - 0 850 666 06 06

Kaşif Peryod Aylık Ders Programı

Aylık Peryod Program yapmak Kaşif Peryod Aylık Ders Programı ile çok kolay. Verileri sisteme girdikten sonra bir kaç dakika içerisinde aylık programınız hazır olur.

Kaşif Peryod Aylık Ders Programı

Peryod Aylık Ders Programı

“Ders programında ihtiyacınız olan öğretmen kapatmalarıyla programınızı % 100 yerleştirebilmelisiniz. Kalan ders bırakıyorsa işinizi görmediği gibi hem zamanınız hem de verdiğiniz ücret ucuz da olsa boşa gitmiş sayılır. Kaşif’le önce bilgilerinizi girip programınızı yapın sonra karar verin.”

Artık Kaşif Peryod Aylık Ders Programı ile peryod programı yapmak çok kolay… Çünkü sınıfların derslerini aylık saat olarak tanımlarsınız ve atamayı haftalardaki öğretmen boşluklarına bakarak aylık bütün olarak tamamlar. Peryod planı menüsünden sınıfların aylık ders saatlerini girin ve sonra atama başlat tuşuna basın, birkaç dakikada aylık programınızı bitirdiğini göreceksiniz…

Peryod aylık ders programı sistemini 2003 yılında tanıdık, o zaman sistemi irdeleyip en kolay çözüm olarak Kaşif peryod Haftalık programını çıkardık. Fakat programın atamalarının haftalık değil de aylık olarak yapılabilmesi gerektiğinin farkındaydık. Çünkü program haftalardaki öğretmen boşluklarına bakarak dağılımı kendisi yapmalıydı ama bu programın algoritmasını oluşturmak hiç de kolay olmayacaktı, nihayet 8 yıllık bilgi birikimimizle bir zoru daha başardık. 2012 yılında Kaşif Peryod Aylık Ders Programı’nı sizlerin kullanımına sunmanın gururu ve sevinci içerisindeyiz. Geçen 7 yıllık zaman diliminde de uygulamada eksikliklerimizi görüp daha da kullanışlı ve verimli olmasını sağladık.

Peryod aylık ders programı sisteminize uygun ders programıdır. Her ay ders programı yapmak büyük bir külfettir fakat biz bunu sizler için çok kolay hale getirdik. Danışmanlığımız ile Kaşif peryod aylık programınızı yapmanız dakikalar içerisinde tamamlanır.

18 SINIF 33 ÖĞRETMENLİ ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZUN TÜM ÖĞRETMENLERİNDE BOŞ GÜN KISITLAMASIYLA 4 HAFTALIK (AYLIK) PROGRAMI KAŞİF PERYOD 10 DAKİKA 58 SANİYEDE TAMAMLAMIŞTIR.

Kaşif Peryod Aylık Ders Programı

 1. Peryod programınızı aylık olarak öğretmenlerinizin haftalardaki boşluklarını gözeterek kendisi tamamlar.
 2. Haftalara dersleri dağıtırken saatleri hafta ağırlığına bakarak verir yani 1 haftaya yada 2 haftaya dersleriniz de yığılma olmaz.
 3. Sınıflarınızı haftalarda istediğiniz saatlere getirebilirsiniz. (1 hafta sabahçı diğer hafta öğlenci gibi)
 4. Sınıfların derslerinin öğretmenlerini bir kere tanımlarsınız diğer peryodlarınızda program onları otomatik olarak algılar siz sadece ders saatlerini değiştirirsiniz.
 5. Her ay yaptığınız programda sınıflara ve öğretmenlere verdiğiniz dersleri ve saatlerini kaydedebilir ilgili menülerde toplu bilgilere ulaşabilirsiniz
 6. Sınavlarınızı istediğiniz gün ya da saate planlayabilirsiniz.
 7. Öğretmenlerinize kapalı gün ya da saat tanımlayarak programınızı çok rahat tamamlayabilirsiniz, yeter ki dersin yerleşebileceği matematiksel alan olsun.

9.750 ₺ + Kdv

 

 

Fatura bilgilerinizi https://www.musavvirsoft.com/odeme-bildirim-formu/ linke tıklayıp doldurarak gönderebilirsiniz. E-faturanız aynı gün içerisinde belirttiğiniz e-mail adresinize gönderilir.

Sorularınız için : 0 850 666 06 06 – 0 544 544 06 66 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Aşağıdaki butona basarak programın demosunu bilgisayarınıza kurabilir ve bilgilerinizi girerek deneyebilirsiniz.

İndirmede hata alıyorsanız bilgisayarınızda winrar olup olmadığına bakın ya da virüs programınızı geçici olarak kapatınız.

Kaşif Peryod Aylık Programı Demo İstek Formu

 

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi9 - 18
 • Salı9 - 18
 • Çarşamba9 - 18
 • Perşembe9 - 18
 • Cuma9 - 18
 • Cumartesi9 - 18
 • PazarKapalı
WhatsApp chat