20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

        Kaşif’in güçlü algoritması ile öğretmenlerden talepleri almaktan hiç korkmuyoruz artık. Programın dakika birimiyle neticelenmesi, eskiden saatlerce beklemelerimizi unutturuyor. Diğerleriyle neler çekmişiz biz neler… İSTANBUL/Sancaktepe Aziz Bayraktar AİHL Md.Yrd. İsmail BİRCAN                                                                                                                                                                                                                                                                              Yıllardır anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinin programlarını manuel olarak yapmaktaydım. Farklı paket programlar denememe rağmen gerekli performansı elde edememiştim.Kaşif ders programı ile tanıştım, tüm ihtiyaçlarımı karşılayabiliyor, algoritması çok güçlü, tüm ekibi kutluyorum... KOCAELİ/BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Cemil ÖZDEMİR

Neden Kaşif ?

NEDEN KAŞİF ?

Kaşif 20 yıldır geliştirilen algoritması ile güçlü atama yapısına sahip tamamıyla Yerli ve Milli bir yazılımdır. Diğer programlardan farkları;

1- Asla açıkta ders bırakmaz ve siz onları kendiniz yerleştirmek zorunda kalmazsınız. Yeter ki matematiksel imkansızlık olmasın. Bu durumda da sizleri en baştan uyarır.

2- Kullanımı sade ve kolaydır, her menüdeki yardım videosuyla sizlere en ince ayrıntısına kadar bilgi verir.

3- Derslerin dağılımını nasıl verdiyseniz o şekilde dağıtır. Asla kural ihlali yapmaz, 1 güne 3 saat ders ya da 1 güne parçalı ders koymaz.

4- En önemli özelliği öğretmenlerin dersleri arasındaki boşlukları kendisi azaltır. Geliştirilen karnıyarık azaltma algoritmasıyla kapalı gün ya da saatlerinize dokunmadan tüm öğretmenlerinizdeki karnıyarık miktarını en az seviyeye indirir. Sonuçta öğretmenlerinize istedikleri kapalı gün ya da saatlerle birlikte en az boşluklu ders programı verir ve onları memnun edersiniz.

5- Bizler müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız, önceliğimiz satış değil kullanıcılarımızı memnun etmektir. O yüzden satış sonrası teknik hizmetimiz telefonla ya da uzak bağlantıyla sınırsızdır, soru ve var ise sorunlarınız anında teknik ekibimiz tarafından çözülür.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat