20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

        Kaşif’in güçlü algoritması ile öğretmenlerden talepleri almaktan hiç korkmuyoruz artık. Programın dakika birimiyle neticelenmesi, eskiden saatlerce beklemelerimizi unutturuyor. Diğerleriyle neler çekmişiz biz neler… İSTANBUL/Sancaktepe Aziz Bayraktar AİHL Md.Yrd. İsmail BİRCAN                                                                                                                                                                                                                                                                              Yıllardır anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinin programlarını manuel olarak yapmaktaydım. Farklı paket programlar denememe rağmen gerekli performansı elde edememiştim.Kaşif ders programı ile tanıştım, tüm ihtiyaçlarımı karşılayabiliyor, algoritması çok güçlü, tüm ekibi kutluyorum... KOCAELİ/BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Cemil ÖZDEMİR

Yorumlar

CEMİL ÖZDEMİR

Kocaeli Bahçeşehir Kampüsü

Yıllardır anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinin programlarını manuel olarak yapmaktaydım. Farklı paket programlar denememe rağmen gerekli performansı elde edememiştim.Bu sene Kaşif ders programı ile tanıştım. Tüm ihtiyaçlarımı karşılayabiliyor, algoritması çok güçlü, tüm ekibi kutluyorum…

ADEM YILDIRIM

Ataşehir Uğur Kampüs

Teknik ekibin sıkılmadan usanmadan vermiş olduğu destek için çok memnunuz, güler yüzünüz hiç eksik olmasın.

MERVE YALIN

Muratpaşa Uğur Kampüs

Kaşif programı gerçekten de çok faydalı bir program, hem ilkokul hem ortaokul ders programları yapımında çok yardımcımız oldu, destek istediğimiz her an ulaşabiliyoruz, destekleri için tüm Kaşif ailesine teşekkür ediyoruz, tüm okullara da tavsiye edebiliriz.

ÖZGÜR ÇAYCI

Tuzla Uğur Kampüs

Merhabalar, öncelikle şahsınız başta olmak üzere tüm teknik ekip her zaman yanımızda olduğu için minnettarız, programa alışamam diye korkularım vardı başta ama gayet kullanışlı bir program olduğunu söyleyebilirim.

HÜSEYİN ARSLAN

Kayseri Uğur Kampüs – Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul

Eğitim öğretimde bu zamana kadar kullanılan bir çok program içerisinde gerek planlama gerekse ders-öğretmen-sınıf-ders saatleri tanımlamalarında onlarca kısıtı ve imkansızı istenilen şekilde dağıtmayı çok kolay, hızlı ve profesyonel şekilde başaran, öğretmen-sınıf-öğrenci çarşaf-pdf-excel gibi nöbet programlamasına kadar akla gelen her türlü ders programı raporu veren, her an desteğe hazır müşteri yetkilisi memnuniyeti maksimum kılan programa verilen isimdir KAŞİF… Uzun yıllar başka programı ihtiyaç duymayacağımıza eminiz.

CANSU EKEBAŞ

Kayseri Uğur Kampüs – Lise

Merhaba, Kaşif ders programının kullanılabilirliği ve verimi açısından Kayseri Uğur Okulları Lise kademesi olarak beğeniyoruz, özellikle yazılımcı ve yaratıcı arkadaşlara sıkıntılı olduğumuz durumlarda hemen yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz.

HAZAL ÇABUK

Bakırköy Uğur Temel Lisesi

Öncelikle programın yalın ve anlaşılır olması kısa süre içinde programı oluşturmamızda yardımcı oldu. Bununla birlikte sizden aldığımız gerek telefon gerek online hizmet olsun son derece yararlı oldu. İlginiz için teşekkür ederiz.

DENİZ ÖZARAL

Halkalı Uğur Kampüs

33 yıllık yöneticilik görevimde en pratik ders programı olarak Kaşif’i kullandım…

AHMET TÜRKBAY

Muğla/Fethiye TERCİH özel öğretim Kursu Eğitim Koordinatörü

İki yıldır Kaşif kullanıyorum değiştirmeyi asla düşünmüyorum, başarılarınızın devamını diliyorum…

DAVUT SÖNMEZ

Ağrı Açı Temel Lisesi

Açı Etüt Merkezi ve Yediiklim KPSS kursu olarak 2008 den beri Kaşif kullanıyorum, kullanımı çok kolay ve oldukça seri program çok memnunum, 1999 dan beri farklı programlarda kullandım ama ihtiyacımız giderilmedi Kaşiften çok memnunum, başarılarınızın devamını diliyorum…

DOĞRU NETİCE - İSTANBUL

10 yıldan beri üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere butik hizmet veren bir dershaneyiz. Birebir eğitim gibi, aynı anda programlanması çok zor olan ders programlarına sahip olduğumuz için ders programı yapmak çok uzun zamanımızı almaktaydı. Çeşitli programlarla görüştük fakat sistemimizi anlatamadık, Kaşif’le geçen hafta tanıştık, tek kelimeyle harika…

TARIK DEMİR

Beysukent Koleji – Ankara

Çarşaf çarşaf ders programı yaparken şimdi bilgisayarın tuşuna basıp diğer işlerimizle ilgileniyoruz, Birçok kısıtlamalar ve çakılı dersler olmasına rağmen, Kaşif okulumuzu en az bizim kadar düşünüp en mantıklı programı bizlere hazırlıyor. Ayrıca hızlı teknik destek için çok teşekkür ederiz…

ATİLLA AKTAŞ

Güneşli Uğur

Kaşif ders programı birçok konuda sağladığı esneklik nedeniyle son derece hızlı ve tam da ihtiyaca göre hazırlanmış oldukça başarılı bir program. Ama benim asıl üzerinde duracağım konu ihtiyaç duyduğunuzda arkadaşların saate bakmaksızın size yardımcı olmalarıdır…

SİNAN AKIN

Eskişehir Final

7 yıldır Kaşif programını kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadan, kullanabileceğim tüm verileri sağlıklı bir şekilde elde ettim. Aynı zamanda destek konusunda zaman gözetmeksizin hizmet gördüm, teşekkürler Kaşif…

CENK AYIK MD.YRD.

Uğurludağ Ç.P.L.

Kaşif Okul, yeni seçmeli ders sistemine uygun ve çok kolaylıkla kullandığımız, program yapma gücü yüksek bir programdır.Okullara tavsiye edebilirim.

FATİH IS

Kadıköy Birey

Kaşif Aylık kullanmaya haziran ayında başladık, programlarımızı 15 günlük yada 5 haftalık yapabiliyoruz, dershanemizin programı yoğun olmasına rağmen daha önce kullandığım programa nazaran program yerleştirme gücü çok yüksek hiç açıkta kalan ders olmuyor, dolayısiyle elde yerleştirme ve zaman kaybından bizi kurtarıyor.Kaşif bu zamana kadar gördüğüm en mükemmel ders yerleştirme programı.

DİLEK YILMAZ MD.

Anaşehir Koleji

Kaşif ders programı, şimdiye kadar kullandığımız ders programları içinde en anlaşılır,,en iyi atama yapan program.Ancak bu programı kullananların en büyük ayrıcalığı,bir sorunla karşılaştığınız zaman anında teknik hizmet alabilmeniz.Saat kavramı olmaksızın,tüm sorunlarımıza anında çözüm bulan Serkan bey ve ekibine teşekkür ediyoruz.

MURAT ARIKAN

Bodrum Uğur

Final Dergisi Dershaneleri İstanbul Kadıköy şubesinde Müdür olarak çalışırken karton üstünde ders programı yapıyorduk, 3 şube 70′den fazla öğretmen bir o kadar sınıf ders programı yapmak gerçekten zordu; Önce faks geldi dershaneler için program diye; hemen aradık, 2 gün içinde Serkan bey şubemizdeydi o gün kaşifle tanıştık, daha iyi bir program nasıl olurun peşindeydi hep, periyot ile ilgili bilgileri aldı, 4-5 gün sonra halen Kadıköy finallerde kullanılan program karşımızdaydı, ders programı yapmak eziyetten çıkmıştı; 2009 yılına kadar bu programla 3 şubenin programını bir seferde yaptık. Bodrum Uğur Dershanelerinde göreve başlayınca ilk aradığım yine Serkan bey oldu, bu sefer ki program müthişti, aylık periyot yapılmış, tüm verileri girip atama düğmesine bastığımda 24 saniyede işlem bitti, hemen telefonla Serkan Beyi aradım, teşekkür ettim.

ENDER GÜR

Samsun Uğur

Ders programı için başka programlarda kullandık fakat en verim aldığımız program Kaşif oldu, bütün uğur okullarına gönül rahatlığıyla önerebilirim.

NURAY YALVAC MD. YRD.

Ankara Uğur Dershanesi

Aylık programlarımızı Kaşif 2005 kullanarak yapıyorum.Bu yıl başladık çok memnunum hem programdan hem de verilen destek hizmetinden. Zilpromatik programımız var birde müzik yayını, zillerimizi çocuklarımız çok sevdi.

M. ZEKİ ADIGÜZEL

AĞRI FDD

Şu ana kadar kullandığımız en iyi ve en hızlı ders atama programı Kaşif, programın ara yüzünün basit olması, atamalara farklı noktalardan da müdahele edebilmek işlemlerin uzun sürmesini engelliyor. Kaşif kullanıcılara rahatlıkla önerebileceğim bir program.

BURAK HASANBAŞOĞLU

Esenyurt Boğaziçi Temel Lisesi

2 yıldır dershanede tek problem yaşatmayan, Temel lise programıyla benzerleriyle aradaki farkı oldukça açan mükemmel bir program. Emeği geçenlere teşekkürler.

ERKAN CAKIR

Kampüs Temel Lisesi – Ankara

Kaşif uzun zamandır kullandığımız bir program zaten, bu yıl temel lise ve mezunların programı olduğu için az da olsa programdan çekinmiştim ama gereken bütün detaylar düşünülmüş Kaşif 2015 Temel Lisede, çok rahat program yaptık, elinize sağlık…

ISPARTA FDD

Her ayrıntısı düşünülmüş dershaneler için mükemmel bir program.

BABAESKİ FEN BİLİMLERİ

3 senedir KAŞİF kullanıyoruz ve cok memnun kaldığımız bir program. En küçük bir sıkıntıda, bize her an yardımcı olmaya hazır olan Serkan bey e de ayrıca teşekkürler… peryod aylık kaşif şahane olmuş…..

DR. NECATİ MUHAFIZ

Ankara Yöntem Dershanesi Kurucusu

Yaptığınız öğretmen ve ders programı için sizleri kutluyorum.Söylenecek bir şey yok her şey güzel başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkürler…

MERSİN BİREY DERSHANESİ

Kaşif Ders Programını uzun süredir kullanıyoruz ve çok memnunuz, program desteğine ihtiyaç olduğunda bize hemen geri dönüş yapıp ilgilerinden dolayı Serkan Beye teşekkürlerimizi sunarız.

GÖKMEN ORAL

Ellerinize sağlık Kaşif 2011 harika…

YÜCEL DEMİROĞLU

Gaziosmanpaşa KAVRAM

Bu programı bir arkadaşım vasıtasıyla edindim.Arkadaşıma ve Serkan beye çok teşekkür ederim.Program tam dersaneye göre hazırlanmış kalan kişi sayısı sıfırlandığı zaman asla çakışma varmı diye endişe etmenize gerek kalmayan muhteşem bir icat.Bu arada ne gerek var diyorsanız internette zaten ücretsiz bulurum diyosanız bulacağınız programların hiçbiri dersanecilerin işini görmüyor.Boşuna yorulmayın arkadaşlar.

ERDEM SİRVANCI

Çorum NOKTA Dershanesi

Kaşif harika verdiğim ücret helal olsun. Bütün zor kısıtlamaları veriyorum yapıyor. Tebrikler.

SEBAHATTİN ÇAKIR

Samsun Uğur Okulları

Ders programı için başka programlarda kullandık fakat en verim aldığımız program Kaşif oldu, bütün uğur okullarına gönül rahatlığıyla önerebilirim. 0 362 435 91 85 numaralı telefondan bana ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

KADIKÖY EKOL

Kaşif Aylık Peryod bu güne kadar kullandığım en rahat, en güçlü program.Çok pratik ve oldukça işlevsel, zamandan tasarruf sağladığı gibi sinir sisteminiz de yıpranmıyor.

SALİHLİ FİNAL DERGİSİ DERSHANESİ

Salihli final ‘den Kaşif ‘e !…. 2004 Haziranı’nda şubemizin açılışıyla birlikte tanıştık idarecilikle, program yapma ve meşhur Kaşif’le… Yıllar geçti versiyonlar ve programlar değişti fakat Kaşif aynı özverisiyle, pratikliğiyle ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle hep sağ kolumuz olmaya devam etti…

SADIK AKBULUT

Halkalı Birey Dershanesi

Kaşif Ders Programı kullanıyorum. Kullanımı kolay pratik ve %100 atama yapan bir program. Diğer programları denedim verim alamadım. Etüdlerimi yapamadım. Kısacası Kaşif kullanın farkı fark edin.

İLTEK DERSHANESİ

Dershanecilik programlarında bence en önemli konu toplamda ve sınav aralarında sınıfların tüm derslerin sayılarının eşit olması. Elle yapılan programlarda bu her zaman söz konusu olmuyor ve bazı sınıfların derslerinin aksamasına neden oluyordu. Bunlar olmasa bile kaybettiğimiz zamanı farklı çalışmalarla değerlendirebilme şansımız oluyor. Kaşifin bize kazandırdığı zaman inanılmaz. Teşekkür ederiz.

UFUK EKER

Çekmeköy Kavram Dershanesi

Dershane programını el ile çıkarmak her ay dert iken Kaşif Programı ile bu derdimiz son buldu. Serkan Beyin desteği ve geliştirmeleri ile daha da kolaylaştı. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımızla.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat