SMS Programı

Kaşif SMS Programı öğrenci ve veli bilgilerinizi e-okul’dan alarak programa işler, ayrıca öğretmenleriniz ya da diğer kişileriniz için de liste oluşturabilirsiniz.

Kaşif Sms Programı

Öğrenci, veli ve devamsızlık bilgilerinizi e-okul’dan otomatik alarak programa işler, ayrıca öğretmenleriniz ya da diğer kişileriniz için de özel SMS gönderim listeleri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz listelere birbirinden farklı SMS’ler göndermeniz mümkündür. Gelişmiş menüleri sayesinde kolayca sms gönderebilir ayrıntı ve detaylarını takip edebilirsiniz. İlk kurulum anında bin kontör hediyemizdir. Kurulumlar talep halinde Musavvir Yazılım A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

Sms fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Kaşif ders programı ve Ek ders puantaj programımızı kullanan müşterilerimize Sms fiyatlarında indirim yapılmaktadır.

Kaşif SMS Programı hakkında daha detaylı bilgi, sunum ve geri bildirimleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

345 + Kdv

(Kdv oranı % 18, Kdv dahil 407 )

Aşağıdaki satın al butonuna basarak kredi kartınızla dilerseniz taksitle ya da banka hesaplarımıza yapacağınız havale/eft ile satın alabilirsiniz. Bin kontör ücrete dahildir. 10 bin kontör ücreti 150 ₺ + Kdv dir. Sms programımız e-okul’a bağlanarak öğrenci, veli ve devamsızlık bilgilerinizi otomatik çeker.

ZİRAAT BANKASI

IBAN: TR41 0001 0008 9988 8650 7650 01

NOT : Eft/Havale ile satın alacağınız da alıcı kısmına  Musavvir Yazılım A.ş. yazmayı ve açıklama kısmına Okulunuzun adını yazmayı unutmayınız.

Fatura bilgilerinizi 0 544 544 0 666 numaralı telefonumuza whatsapp’dan gönderebilirsiniz.

Sorularınız için : 0 850 666 06 06 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Kaşif SMS Programı’nı hemen satın almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Gelen ekrandan sepete ekle butonuna basarak bilgilerinizi girin ve adımları tamamlayın.

Rar Dosyasını Masa Üstüne İndirdikten Sonra Açıp İçerisindeki setup ile programı kurarak Tüm Özellikleriyle İnceleyebilirsiniz.

WinRar programınız yoksa buradan indirerek kurulum yapabilirsiniz.

Kaşif SMS Programı Demo İstek Formu

 

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat