Kaşif SMS

Öğrenci ve veli bilgilerinizi e-okul’dan alarak programa işler, ayrıca öğretmenleriniz ya da diğer kişileriniz için de liste oluşturabilirsiniz.

Kaşif Sms

Öğrenci, veli ve devamsızlık bilgilerinizi e-okul’dan otomatik alarak programa işler, ayrıca öğretmenleriniz ya da diğer kişileriniz içinde liste oluşturabilirsiniz. Gelişmiş menüleri sayesinde kolayca sms gönderebilir ayrıntı ve detaylarını takip edebilirsiniz. İlk kurulum anında bin kontör hediyemizdir.

Sms fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Kaşif ders programı ve Ek ders puantaj programımızı kullanan müşterilerimize Sms fiyatlarında indirim yapılır.

500 + Kdv

(Kdv oranı % 18, Kdv dahil 590 )

Aşağıdaki satın al butonuna basarak kredi kartınızla dilerseniz taksitle ya da banka hesaplarımıza yapacağınız havale/eft ile satın alabilirsiniz. Bin kontör ücrete dahildir. 10 bin kontör ücreti 150 ₺ + Kdv dir. Sms programımız e-okul’a bağlanarak öğrenci, veli ve devamsızlık bilgilerinizi otomatik çeker.

HALK BANKASI

IBAN: TR13 0001 2009 4120 0010 2608 01

NOT : Eft/Havale ile satın alacağınız da alıcı kısmına  Musavvir Yazılım A.ş. yazmayı ve açıklama kısmına Okulunuzun adını yazmayı unutmayınız.

Fatura bilgilerinizi 0 544 544 0 666 numaralı telefonumuza whatsapp’dan gönderebilirsiniz.

Sorularınız için : 0 850 360 1 444 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Rar Dosyasını Masa Üstüne İndirdikten Sonra Açıp Içerisindeki setup ile programı kurarak Tüm Özellikleriyle İnceleyebilirsiniz.

Kaşif SMS Programı Demo İstek Formu