20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

                                                
                                         MÜŞTERİ HİZMETLERİ :  0 544 544 06 66 - 0 850 666 06 06

Devlet Okulu yorumları

Md.Yrd. Muhittin KANMAZ

İZMİR / TORBALI BİLSEM OKULU

Kaşif ders dağıtım programı en başta fiyat, ulaşılabilirlik ve  teknik destek açısından bir çok programı geride bırakır. Bilim ve sanat merkezlerinde sınıf sayısının çokluğu ve öğretmenlerin başka okuldan ders saati tamamlamaya gelmesi ders dağıtımında program kullanmayı zorunlu kılıyor. Her 8 haftada bir değişmesi gereken programın iş yükü bitiyor. Kaşif’le  dağıtımdan sonra kısmi değişikliği manuel yapabiliyor oluşunuz daha da güzel. Ben Kaşif’ten memnun kaldım. Bilsem camiasına da önerdim. Daha önce progmatik, bilsa, asc hep kullanmıştım. Kaşifin eski versiyonunu da kullanmıştım, Kaşif 2022 versiyonu  kendini iyice geliştirmiş, yine döndüm Kaşif’e. Hayırlı işleriniz ola.

Müdür Ali Osman KÖSE

ANKARA / SİNCAN ANADOLU LİSESİ

Özellikle öğretmen mevcudu yüksek bir kurum olarak Kaşif ders programının modern ve neredeyse tüm öğretmenlerimizin isteklerine cevap veren bir program olduğunu düşünüyoruz. Milli ve yerli olması da apayrı bir gurur kaynağı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Md.Yrd. Kadir UÇAR

ANKARA / SİNCAN ANADOLU İHL

Kaşif ders programını 3 yıldır kullanıyorum, istediğimiz kısıtlamalara cevap veriyor  ve öğretmenlerimiz çok memnun bunun yanı sıra Ekders puantaj, Dyk programı ve Kaşif e-yoklama programlarını da kullanıyoruz, onlardan da gayet memnunuz. Özellikle Kaşif e-yoklama işimizi çok rahatlattı, gelmeyen öğrencinin velisine anında mesaj gitmesi, her akşam gelmeyen öğrencileri tek tek e-okula girmek yerine tek tuşla yoklamaların e-okul’a aktarılması bizim için büyük kolaylık. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Md.Yrd. Sami ÖZIŞIN

ANKARA / ERKAN VOLKAN YİĞİT AİHL

Kaşif programlarını (ekders puantaj, dyk, kelebek, e-yoklama)  4 yıldır kullanıyorum ve oldukça memnunum, özellikle ders dağıtım (kaşif okul) çok iyi, program oluştururken kısıtlamalar ve karnıyarık hesaplama (öğretmenlerin dersleri arasındaki boşlukları azaltma) özelliğini kullanarak öğretmen isteklerini kısa sürede yerine getiriyor. Teşekkürler.

Müdür Muhsin DUMAN

TRABZON /Araklı HAMİT ÖZDAĞ İHO

Kaşif Ders Programını hazırlayan, hazırlanmasında emeği geçen tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun. Kullanım kolaylığı, programda istediğin gibi esnek çalışabilme fırsatını vermesi, her geçen gün kendilerini yenileyerek kaşif okul programını geliştirmeleri, teknik destekte her an uzman kardeşlerimizin bizlere bir telefon kadar yakın olması, arka planda hizmet veren bu insanların anlayışlı tavır ve konuşmaları bu mükemmel programı daha da tercih edilir hale getirmektedir. Yıllardır kullanıyorum, inşallah bundan sonra da kullanmaya devam edeceğim.

Müdür Üzeyir KOCA

BURSA  / Yenişehir BALIBEY ORTAOKULU

Yerli ve milli olarak geliştirilmiş olan Kaşif Ders Dağıtım Programını çalıştığım iki okulda da kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.Bu programı hazırlayan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Kolaylaştırdınız, zorlaştırmadınız.Bursa/Yenişehir’den selam ve hürmetlerimle…

Md.Yrd. İsmail BİRCAN

İSTANBUL / Sancaktepe – AZİZ BAYRAKTAR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Kaşif’in güçlü algoritması ile öğretmenlerden talepleri almaktan hiç korkmuyoruz artık. Programın dakika birimiyle neticelenmesi, eskiden saatlerce beklemelerimizi unutturuyor. Kullandığımız programlarla neler çekmişiz biz neler…

Md.Bş.Yrd. Mustafa KEMANECİ

ADANA / CEYHAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Kaşif programımız gayet titiz hazırlanmış, ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek nitelikte. Kullanımı kolay, hızlı ve sorunsuz çalışıyor. Tebrikler.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat