Nasıl Satın Alırım?

NASIL SATIN ALIRIM?

Dilediğiniz programımızı web sayfamız üzerinden kredi kartınızla 12 aya kadar taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Dilerseniz banka havale/eft ile de satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartıyla satın almak için ;
Mağaza kısmından almak istediğiniz ürünümüzü seçip sepete ekleyerek alışverişe devam edebilirsiniz, en son kısımda isim soyisim ve okul adı adres okul aile birliği vergi dairesi ve vergi numarası kısımlarını doldurup güvenli bir şekilde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra sistemlerimizde anında bilgileriniz gözükür ve sizlerle satın aldığını programın kurulum ve lisanslaması için irtibata geçeriz. Faturanız da belirttiğiniz e-mail adresinize anında  gönderilir.

Banka havale/eft ile satın almak için;
Satın almak istediğiniz programımızı belirterek fatura@musavvirsoft.com adresine fatura bilgilerinizi (okul adı, adresi, vergi dairesi, vergi numarası, ödeme şekli (havale-eft ya da kredi kartı) ve program kurulumu için irtibata geçeceğimiz kişi ve cep telefonu) gönderdikten sonra faturanız elektronik ortamda digital imzalı olarak anında düzenlenerek e-mail adresinize gönderilir. Faturanızı aldıktan sonra fatura üzerinde yazan şirket banka hesabımıza gönderen kısmına okul adınızı ve alıcı kısmına Musavvir yazılım olarak belirterek ödemenizi havale/eft olarak gerçekleştirebilirsiniz. Devlet okullarımız için ödemede opsiyon tanıyabiliriz (ödeme için musait olduğunuz tarihi (en geç 15 Ekim) bizlere bildirdiğinizde faturanıza ödeme günü vadesi olarak işlenir).

Satın alma işlemini başlatabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurarak gönder tuşuna basınız. Faturanız belirttiğiniz e-mail adresinize 5 dakika içerisinde gönderilir ve satın alma işlemi başlatılır.

Kurulum için irtibata geçilecek kişinin:

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat