20. yılımızda ihtiyacınız olan tüm programlarla hizmetinizdeyiz...

                                                
                                         MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0 850 666 06 06 - 0 544 544 06 66 - 0 312 432 32 77

Kaşif Bilsem

Bilim ve Sanat Merkezlerimizin sistemine göre tasarlanan Kaşif Bilsem ile excelden öğrencilerinizi, geleceği gün ve saatleri, ders tercihlerini, öğretmenlerinizi ve haftalık ders saatlerini programa aktararak öğrenci tabanlı ders programı yapabilirsiniz. Mevcut ders programlarıyla öğrenci tabanlı ders programı yapmak hem çok uğraştırır hem de sonuç çok verimli olmaz. Kaşif Bilsem öğrencilerinizin geleceği gün ve ders tercihlerine göre ve öğretmenlerinizin haftada gireceği maksimum ders saatlerine göre en ideal gruplandırmayı yaparak bilgileri Kaşif ders programına aktarır ve kolaylıkla programınızı yapabilirsiniz. Hatta yönergeye göre 8 haftada bir program değiştirmek öğrencinin aldığı dersi tekrar almamasını sağlamak sizler için çok kolay hale getirilmiştir.

Programınızı yaptıktan sonra velilere yayınlamak için online yoklama programına bilgileri aktarıp velilerinize mesaj atarak cep telefonlarına uygulamayı yüklemelerini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz öğretmenleriniz derslerde cep telefonları ile yoklama alırlar ve ilk derse gelmeyen öğrencinin velisine otomatik mesaj gider ve öğrencilerin toplam devamsızlıklarını takip edebilirsiniz.

Demo indirmek için tıklayınız

Not: Programa tanıtabilmeniz için öğrenci ve öğretmen örnek excellerini programı indirip kurduktan sonra c:/MusavvirYazılım/KasifBilsem/örnek exceller  içerisinde bulabilirsiniz.

6.000 TL   Yıllık ücret

Fiyatlara % 18 kdv dahil değildir.

İŞ BANKASI

IBAN : TR61 0006 4000 0014 2281 0797 67

Musavvir Yazılım A.ş.

NOT : Eft/Havale ile satın alacağınız da alıcı kısmına  Musavvir Yazılım yazmayı ve açıklama kısmına kurumunuzun adını yazmayı unutmayınız.

Fatura bilgilerinizi aşağıdaki linke tıklayarak bizlere gönderebilirsiniz, faturanız aynı gün içerisinde e-fatura olarak sizlere mail ile gönderilir.

Banka Hesap Bilgisi

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat