Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi

Kaşif Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi ; Kaşif K12 Okul + Kaşif Ek Ders Puantaj + Kaşif Nöbet Atama + Sms + Dyk Kurs + Kelebek Ortak Sınav programlarını barındırır.

Kaşif k12 Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi ile;

Kaşif k12 Okul Ders Dağıtım + Ek Ders Puantaj + Nöbet Atama + Sms + Dyk Kurs + Kelebek Ortak Sınav programlarına birden sahip olursunuz.

Kaşif K12 Okul Ders Programı (Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi paketine dahildir.)

Devlet okullarımızın öğretmen şart ve kısıtlamalarına göre rahatlıkla program yapabilmesi için geliştirilmiştir. Atama algoritmasında diğer haftalık versiyonlarımızdan (temel lise, kolej) farklı fonksiyonlar içerir. Düzenli sınıf gelişleri, (sabahçı ya da öğlenci ya da tek tedrisat) meslek liselerinin atölye derslerini yerleştirebilmesi ve yoğun öğretmen kapalı gün ya da saatleri düşünülerek geliştirilmiştir. Matematiksel imkansızlık uyarılarıyla sizleri en baştan yönlendirerek vakit kaybetmenizi önler. Otomatik karnıyarık hesabıyla öğretmenlerinizin dersleri arasındaki boşlukları en az seviyeye getirerek öğretmenler arasında program memnuniyeti sağlar.

Ek Ders Puantaj Devam Devamsızlık (Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi paketine dahildir.)

Kaşif programınızın veritabanından otomatik olarak tüm öğretmen bilgilerinizi alır. Sürekli değişen ders programınıza uyum sağlayan bir altyapıya sahiptir. Birkaç adımda pratik bir şekilde puantaj tablosunu hazırlayabilir ve direkt KBS’ye aktarabilmenize olanak sağlayan Excel tablonuzu oluşturabilirsiniz. Tüm rehberlik, kulüp ve planlama hesaplarınız otomatik olarak yapılır. Program, ders ücretli ve kadrolu öğretmenleriniz için hazırlanmış ayrı bölümlere sahiptir. Dyk kurs ve normal ders programınızı alarak birleştirir. Öğretmenlerinizin devamsızlık takip çizelgesini oluşturabilirsiniz. Yedekleme özelliği sayesinde dilediğiniz ayın puantajını yedekleyebilir ve sonradan geriye dönük inceleme yapabilirsiniz.

Nöbet Atama (Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi paketine dahildir.)

Kaşif ders programından öğretmenlerinizi ve programlarını otomatik alır. Dilediğiniz öğretmeni seçtiğinizde programını karşınızda görürsünüz ve istediğiniz güne nöbet yeri ile atama yapabilirsiniz. Nöbet yerleri, kulüpler gibi bilgileri de programa işleyip zengin raporları sayesinde ihtiyacınız olan tüm çıktılara sahip olabilirsiniz. E-okul’a bağlanarak ders programınızı otomatik olarak aktarmanızı sağlar.

Kaşif Sms (Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi paketine dahildir.)

Öğrenci ve veli bilgilerinizi, devamsızlıkları e-okul’dan alarak programa işler, ayrıca öğretmenleriniz ya da diğer kişileriniz içinde liste oluşturabilirsiniz. Gelişmiş menüleri sayesinde kolayca sms gönderebilir ayrıntı ve detaylarını takip edebilirsiniz. Sms fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Kaşif ders programı ve Ek ders puantaj programımızı kullanan müşterilerimize Sms fiyatlarında indirim yapılır. İlk kurulum anında 3 bin kontör hediyemizdir. 10 bin kontör fiyatımız 150 tl + kdv’dir.

Dyk Kurs (Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi paketine dahildir.)

Dyk kurslarınızda Eba’dan gerekli bilgileri alarak öğrencilerinize rahatlıkla ders programı oluşturabilmeniz için tasarlanıyor ve Eylül ayından önce bitirip hizmetinize sunacağız.

Kelebek Ortak Sınav (Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi paketine dahildir.)

Kelebek Ortak Sınav Planlama programımız mevcut diğer programlar incelenerek artıları kolaylıkları ve siz değerli eğitimcilerimizin yönlendirme ve talepleri doğrultusunda ihtiyacınız olan herşey düşünülerek yazılmıştır. Mümkün olan en iyi oturma düzenini en kısa zamanda bularak sizlere sonucu verir. Sürükle bırak yaparak manuel yerleştirmeniz ya da değişiklik yapmanıza olanak sağlanmıştır.

Özellikleri ;

1- Salonlarınızda dilediğiniz sıraları oturuma kapatabilirsiniz.

2- Excelden öğrenci aktarma

3- Excelden ve Kaşif ders programından gözetmen öğretmen aktarma

4- Dağıtım yaparken öğrencilerin arkalı önlü, yan yana ve çapraz oturmasına müsade etmeme (Kelebek dağılım)

5- Dağıtım yaparken öğrencilerin çapraz oturmasına izin verebilme seçeneği

6- Dağıtım yaparken öğrencilerin arka arkaya oturmasına izin verebilme seçeneği

7- Öğretmen masasına oturtabilme seçeneği

8- Öğrencilerin manuel sürükle bırak yaparak kolaylıkla yerlerini değiştirebilme ya da kapattığınız sıralara oturtabilme

9- Yedek ve arşivleme

10- İhtiyacınız olan tüm raporlamalar

11- İmam Hatip Lisesi versiyonunda Kız Erkek öğrencileri ayrı salonlarda oturtma.

Hepsi bir arada İhl 775 + Kdv (Kdv oranı % 18, Kdv dahil 914,50 ₺)

 

ZİRAAT BANKASI

IBAN: TR41 0001 0008 9988 8650 7650 01

 

NOT : Eft/Havale ile satın alacağınız da alıcı kısmına Musavvir Yazılım A.ş. yazmayı ve açıklama kısmına Okulunuzun adını yazmayı unutmayınız.

Fatura bilgilerinizi 0 544 544 0 666 numaralı telefonumuza whatsapp’dan gönderebilirsiniz.

Sorularınız için : 0 850 666 06 06 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Not : Demo sürümlerini aşağıdaki butonlardan okulunuza uygun olanına basarak programların demosunu bilgisayarınıza indirebilir ve indirdiğiniz rar dosyasını açarak içerisindeki setuplarla kurulum yapabilirsiniz. Öncelikle bilgisayarınızda winrar yüklü olmalıdır. İndirmede hata alıyorsanız ya da winrar yoksa önce winrar kurmalısınız.

Kaşif ders programı demo programımızda 27 sınıf (orta ve lise) ve 53 öğretmen vardır. Her öğretmenin 1 günü boş olarak ayarlanmış ve öğretmenlerin dersleri arasındaki boşluklarını (karnıyarık) Kaşif minumum seviyeye getirmiştir. Ortalama atamayı bitirme süresi 1 dakika civarındadır(bilgisayar işlemci hızınıza göre değişkendir). Dersler kesinlikle 1 güne parçalı ya da 3 saat yerleşmez ve öğretmenin sınıfa birden fazla dersi var ise aynı güne getirilmemiştir. Atama menüsünden atama sil butonuna basıp kapatmalar hariç seçeneğini işaretleyip mevcut atamayı sildirerek yeniden atama yapması için atama başlat diyerek sizlerde sonucu görebilirsiniz.

winrar yüklemek için tıklayınız

Kaşif Hepsi Bir Arada İmam Hatip Lisesi - Demo İstek Formu

 

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi9 - 18
  • Salı9 - 18
  • Çarşamba9 - 18
  • Perşembe9 - 18
  • Cuma9 - 18
  • Cumartesi9 - 18
  • PazarKapalı
WhatsApp chat